O Nas

Drogi czytelniku,

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zapraszamy do naszego świata, gdzie opowiadamy o sobie nawzajem!

Kris o Oli

Ola, na początek pierwsze spojrzenia. WoW. Pierwszy uśmiech WoW. Ale czy tylko tak mógłbym opisać Olę? NIE.

DSC_5456Zacznijmy od tego, że potrafi położyć swoją dłoń na moim ramieniu i powiedzieć mi, że JESTEM NAJLEPSZY! Nawet gdy jej nie ma,  wiem, że jest obok i trzyma za mnie kciuki. Skąd ta pewność?  bo tak spokojnego i pewnego głosu nie ma nikt!  Nie szuka u mnie usprawiedliwień, chce abym szedł do przodu i rozwijał się. Wiara we mnie którą mi daje jest moją siłą i motywacją!

A teraz o jej sile. Oczywiście zdarza się jej przerzucać ciężary, jak jest ze mną na siłowni, ale nie o takiej sile będzie ten akapit. Jej siła polega na ogromnej determinacji w dążeniu do celu. Jak obierze go, to już nie ma zmiłuj ! Sam się tego od niej uczę!  Nie ma w sobie takiego lenia, którego mam ja. Ja sobie leżę, Ola uczy się angielskiego. Ja sobie dreptam, ona chce więcej!

Porozmawiajmy teraz o marzeniach. Ola jest ciekawska świata jak mało kto. Wracamy z jednego miejsca, a już są plany aby odwiedzić pięć następnych. Nie pozostaje w sferze marzeń, bo to co wypowie niczym zaklęcie, spełnia się. Oczywiście nie samo, bo o ona pomaga temu szczęściu.

Planistka. Żadne większe przedsięwzięcie nie może odbyć się bez planu. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nie trzeba się o nic martwić. Ma wszystko pod kontrolą.

Plecak, trampki i w drogę. Podróżniczka, odkrywczyni, miłośnika natury. W zasadzie to zna nasz kraj jak mało kto. Mapa w plecaku, kanapki zrobione i można ruszać (jednak trzeba pamiętać o punkcie wyżej). Odkrywa przede mną piękno naszego kraju i reszty świata. Jej doświadczenie trapera przydaje się i hamuje moją ułańską fantazję!

Teraz będzie ciekawiej .. Potrafi powiedzieć STOP! Przy moich czasem szalonych pomysłach, potrafi tupnąć nogą, gdzie mnie krew zalewa, czemu? Jednak po chwili wiem, że prawidłowo oceniła sytuację na przykład w wypadzie na  Szrenicę przy  bardzo małej widoczności, zrezygnowaliśmy – wszędzie było biało.

Oczywiście to nie wszystko, poznaj Olę bliżej razem ze mną czytając bloga!

Ola o Krisie

Sportowiec. Zdeterminowany pasjonat. Poszukiwacz nieodkrytego.

polanicaJeśli marzysz o wyjątkowej przygodzie, gdzie nie wiesz co Cię spotka to wiedz, że kompan Kris, Ci to zapewni! Marzyciel i nieposkromiona dusza !

Człowiek, który zaraża swoją pasją i determinacją w dążeniu do celu. Mnie zaraził. Przepadłam i uzależniałam się od sportu. Skrupulatnie układa plany treningowe, buduje moją i swoją formę. Pod uwagę wzięte wszystkie czynniki. Możemy działać. Mapa wgrana, kilometraż ustalony. Lecimy, Kris prowadzi. Biegnie i budzi się w nim fantazja…. Jest zdobywcą, w jednej chwili czuje wiatr i leci z nim.  Analizuje sytuacje. Zmienia plan. W jednej chwili dopasowuje swój plan, wpada na kilka pomysłów i dopasowuje je pod chwilę, która trwa. Wieczna przygoda, wieczne odkrywanie( metodyka Agile nie jest mu obca-zarządzanie projektami)

Lubi się zmęczyć, doprowadzić do granicy. Ciągle do przodu, jeszcze jedno powtórzenie i jeszcze jedno. Aż do krzyku, który zwiastuje: koniec treningu.

Autentyczny. Nie mówi o czymś czego nie ma, nie kreuje czegoś, czego nie ma ( swoją drogą bardzo powszechna umiejętność w dzisiejszych czasach), jest sobą.

Uśmiech, pewność siebie i spokój (jak się później okazuje pozorny) J To zobaczysz u niego na początku. Sypie dowcipami, dodajmy nie dla każdego. Specyficzny, inteligentny humor to jego znak rozpoznawczy.

Nie dość że idealny kompan do podróży, nie dość ze szalony to i o Twój humor zadba odpowiednio. Przygotuj się czeka Cię wyjątkowa przygoda!

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: